Under Armour UA5050-G-0VK-54 Optika UA5050 g 54 0vk
náhledy
Under Armour Pánské Brýle UA5050-G-0VK-54
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
30 dní bez potíží vrácení
Volné UK Delivery
UA5050-G-0VK-54 Under Armour Optika UA5050 g 54 0vk Specifikace
Barevný rám:Dva Tony
Barva čoček:Jasný
chrám Délka:145mm
Materiál rámu:Kov
Most nebo Pad:Podložka
rod:Pánské
tvar rámu:Čtverec / Obdélník
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Střední
velikost Bridge:17mm
Velikost oka:54mm