Under Armour UA5017-G-N9P-50 Optika UA5017 g 50 n9p
náhledy
Under Armour Pánské Brýle UA5017-G-N9P-50
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
30 dní bez potíží vrácení
Volné UK Delivery
UA5017-G-N9P-50 Under Armour Optika UA5017 g 50 n9p Specifikace
Barevný rám:Želvovina
Barva čoček:Jasný
chrám Délka:145mm
Materiál rámu:Acetát
Most nebo Pad:Most
rod:Pánské
tvar rámu:Kulatý / Oval
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Malý
velikost Bridge:21mm
Velikost oka:50mm