Under Armour UA5007-G-R81-55 Optika UA5007 G 55 R81
náhledy
Under Armour Pánské Brýle UA5007-G-R81-55
Vyprodáno
UA5007-G-R81-55 Under Armour Optika UA5007 G 55 R81 Specifikace
Barevný rám:Stříbro
Barva čoček:Jasný
chrám Délka:140mm
Materiál rámu:Kov
Most nebo Pad:Podložka
rod:Pánské
tvar rámu:Čtverec / Obdélník
Typ rámu:Bez Okrajů
Vejít se:Velký
velikost Bridge:18mm
Velikost oka:55mm