Under Armour Brýle UA-9012-D51F013
Dostupný
Na skladě v 2-4 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
30 dní bez potíží vrácení
Volné UK Delivery
UA-9012-D51F013 Under Armour Dětská optika ua 9012 50 d51f013 Specifikace
Barevný rám:Černý
Barva čoček:Demo objektiv
chrám Délka:135mm
Materiál rámu:Plastický
Most nebo Pad:Most
rod:Dívky
rod:Děti
rod:Kluci
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Malý
velikost Bridge:13mm
Velikost oka:50mm