  3. Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55
Jimmy Choo
Jimmy Choo SAMMI-G-S-807-55 Sluneční brýle Sammi 55 gs 807
náhledy
Jimmy Choo Dámy Sluneční Brýle
Vyprodáno
SAMMI-G-S-807-55 Jimmy Choo Sluneční brýle Sammi 55 gs 807 Specifikace
Barevný rám:Černý
Barva čoček:Šedá
chrám Délka:140mm
Materiál rámu:Plastický
Most nebo Pad:Most
rod:Dámy
technologie objektiv:UV ochrana
tvar rámu:Kočičí Oko
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:18mm
Velikost oka:55mm