  3. Jimmy Choo RUA-G-S-MF7-56
Jimmy Choo
Jimmy Choo RUA-G-S-MF7-56 Sluneční brýle Rua 56 gs mf7 rua
náhledy
Jimmy Choo Dámy Sluneční Brýle
Na skladě
Only One Left - Více Na skladě
Pořadí v příštích 12 hodin odhadnutý dodání na Spojené království podle Thursday 14 May 2026.
30 dní bez potíží vrácení
Dodání zdarma UK další den
Oficiální obchodník
RUA-G-S-MF7-56 Jimmy Choo Sluneční brýle Rua 56 gs mf7 rua Specifikace
Barevný rám:Šedá
Barva čoček:Šedá
chrám Délka:145mm
Materiál rámu:Acetát
Most nebo Pad:Most
rod:Dámy
technologie objektiv:UV ochrana
tvar rámu:Motýl
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:18mm
Velikost oka:56mm