  3. Jimmy Choo BELINDA-S-08M-56
Jimmy Choo
Jimmy Choo BELINDA-S-08M-56 Sluneční brýle Belinda 56 s 08m Belinda
náhledy
Jimmy Choo Dámy Sluneční Brýle
Vyprodáno
BELINDA-S-08M-56 Jimmy Choo Sluneční brýle Belinda 56 s 08m Belinda Specifikace
Barevný rám:Hnědý
Barva čoček:Hnědý
chrám Délka:145mm
Materiál rámu:Acetát
Most nebo Pad:Most
rod:Dámy
technologie objektiv:Spád
technologie objektiv:UV ochrana
tvar rámu:Kočičí Oko
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:16mm
Velikost oka:56mm