Burberry BE2411-3002-53 Be2411 53 3002 optika
náhledy
Burberry Pánské Brýle BE2411-3002-53
Vyprodáno
BE2411-3002-53 Burberry Be2411 53 3002 optika Specifikace
Barevný rám:Želvovina
Barva čoček:Jasný
chrám Délka:145mm
Materiál rámu:Acetát
Most nebo Pad:Most
rod:Pánské
tvar rámu:Čtverec / Obdélník
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Střední
velikost Bridge:18mm
Velikost oka:53mm