Burberry BE1386-1005-57 Be1386 57 1005 optika
náhledy
Burberry Pánské Brýle BE1386-1005-57
Vyprodáno
BE1386-1005-57 Burberry Be1386 57 1005 optika Specifikace
Barevný rám:Stříbro
Barva čoček:Jasný
chrám Délka:145mm
Materiál rámu:Kov
Most nebo Pad:Podložka
rod:Pánské
tvar rámu:Aviator / Navigator
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:15mm
Velikost oka:57mm