Costa Del Mar 6S9104-910405-57 Sluneční brýle Lido 6s9104 57 910405
náhledy
Costa Del Mar Pánské Sluneční Brýle
Vyprodáno
6S9104-910405-57 Costa Del Mar Sluneční brýle Lido 6s9104 57 910405 Specifikace
Barevný rám:Černý
Barva čoček:Modrý
chrám Délka:132mm
Materiál rámu:Plastický
Most nebo Pad:Most
rod:Pánské
technologie objektiv:Polarizované
technologie objektiv:UV ochrana
tvar rámu:Čtverec / Obdélník
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:16mm
Velikost oka:57mm