Costa Del Mar 6S9086-908602-61 Sluneční brýle Pargo 6s9086 61 908602
náhledy
Costa Del Mar Pánské Sluneční Brýle
Vyprodáno
6S9086-908602-61 Costa Del Mar Sluneční brýle Pargo 6s9086 61 908602 Specifikace
Barevný rám:Černý
Barva čoček:Šedá
chrám Délka:130mm
Materiál rámu:Plastický
Most nebo Pad:Most
rod:Pánské
Vejít se:Velký
velikost Bridge:17mm
Velikost oka:61mm