Costa Del Mar 6S9084-908405-55 Sluneční brýle Caleta 6s9084 55 908405
náhledy
Costa Del Mar Dámy Sluneční Brýle
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
30 dní bez potíží vrácení
Volné UK Delivery
6S9084-908405-55 Costa Del Mar Sluneční brýle Caleta 6s9084 55 908405 Specifikace
Barevný rám:Modrý
Barva čoček:Šedá
chrám Délka:139mm
Materiál rámu:Plastický
Most nebo Pad:Most
rod:Dámy
Vejít se:Velký
velikost Bridge:19mm
Velikost oka:55mm