Costa Del Mar 6S9081-908106-57 Sluneční brýle Palmas 6s9081 57 908106
náhledy
Costa Del Mar Sluneční Brýle
Vyprodáno
6S9081-908106-57 Costa Del Mar Sluneční brýle Palmas 6s9081 57 908106 Specifikace
Barevný rám:Modrý
Barva čoček:Modrý
chrám Délka:135mm
Materiál rámu:Plastický
Most nebo Pad:Most
rod:Dámy
rod:Pánské
technologie objektiv:Polarizované
technologie objektiv:UV ochrana
tvar rámu:Čtverec / Obdélník
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:17mm
Velikost oka:57mm