Costa Del Mar 6S9031-903107-56 6s9031 56 903107 sluneční brýle Victoria
náhledy
Costa Del Mar Dámy Sluneční Brýle
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
30 dní bez potíží vrácení
Volné UK Delivery
6S9031-903107-56 Costa Del Mar 6s9031 56 903107 sluneční brýle Victoria Specifikace
Barevný rám:Šedá
Barva čoček:Nachový
chrám Délka:135mm
Materiál rámu:Plastický
Most nebo Pad:Most
rod:Dámy
technologie objektiv:Polarizované
technologie objektiv:UV ochrana
tvar rámu:Kulatý / Oval
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:19mm
Velikost oka:56mm