Costa Del Mar 6S9027-902705-56 6s9027 56 902705 sluneční brýle Vela
Podobné produkty
6S9027-902705-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902705 sluneční brýle Vela Specifikace
Barevný rám:Želvovina
Barva čoček:Modrý
chrám Délka:131mm
Vejít se:Velký
velikost Bridge:15mm
Velikost oka:56mm