Costa Del Mar 6S9027-902703-56 6s9027 56 902703 sluneční brýle Vela
náhledy
Costa Del Mar Pánské Sluneční Brýle
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
30 dní bez potíží vrácení
Volné UK Delivery
Podobné produkty
6S9027-902703-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902703 sluneční brýle Vela Specifikace
Barevný rám:Želvovina
Barva čoček:Hnědý
chrám Délka:131mm
Materiál rámu:Plastický
Most nebo Pad:Most
rod:Pánské
technologie objektiv:Polarizované
technologie objektiv:UV ochrana
tvar rámu:Čtverec / Obdélník
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:15mm
Velikost oka:56mm