Costa Del Mar 6S9004-900408-58 6s9004 58 900408 sluneční brýle Waterwoman 2
náhledy
Costa Del Mar Dámy Sluneční Brýle
Vyprodáno
6S9004-900408-58 Costa Del Mar 6s9004 58 900408 sluneční brýle Waterwoman 2 Specifikace
Barevný rám:Hnědý
Barva čoček:Hnědý
chrám Délka:132mm
Materiál rámu:Acetát
Most nebo Pad:Most
rod:Dámy
technologie objektiv:Polarizované
technologie objektiv:UV ochrana
tvar rámu:Kočičí Oko
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:18mm
Velikost oka:58mm