Costa Del Mar 6S6006-600609-61 6s6006 61 600609 sluneční brýle Helo
náhledy
Costa Del Mar Sluneční Brýle
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Wednesday 20 May 2026.
30 dní bez potíží vrácení
Volné UK Delivery
6S6006-600609-61 Costa Del Mar 6s6006 61 600609 sluneční brýle Helo Specifikace
Barevný rám:Zlato
Barva čoček:Zelená
chrám Délka:128mm
Materiál rámu:Kov
Most nebo Pad:Most
rod:Dámy
rod:Pánské
technologie objektiv:Polarizované
technologie objektiv:UV ochrana
tvar rámu:Aviator / Navigator
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:14mm
Velikost oka:61mm