Costa Del Mar 6S4009-400903-62 Sluneční brýle Flagler 6s4009 62 400903
náhledy
Costa Del Mar Pánské Sluneční Brýle
Vyprodáno
6S4009-400903-62 Costa Del Mar Sluneční brýle Flagler 6s4009 62 400903 Specifikace
Barevný rám:Zlato
Barva čoček:Modrý
chrám Délka:130mm
Materiál rámu:Kov
Most nebo Pad:Podložka
rod:Pánské
technologie objektiv:Polarizované
technologie objektiv:UV ochrana
tvar rámu:Čtverec / Obdélník
Typ rámu:Semi Vrtaných
Vejít se:Velký
velikost Bridge:14mm
Velikost oka:62mm