Costa Del Mar 6S2004-200402-54 6s2004 54 200402 sluneční brýle bimini
náhledy
Costa Del Mar Dámy Sluneční Brýle
Vyprodáno
6S2004-200402-54 Costa Del Mar 6s2004 54 200402 sluneční brýle bimini Specifikace
Barevný rám:Želvovina
Barva čoček:Zelená
chrám Délka:140mm
Materiál rámu:Acetát
Most nebo Pad:Most
rod:Dámy
technologie objektiv:Polarizované
technologie objektiv:UV ochrana
technologie objektiv:Zrcadlo
tvar rámu:Kočičí Oko
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Střední
velikost Bridge:20mm
Velikost oka:54mm