Under Armour UA5052-G-0JI-54 Optika UA5052 g 54 0ji
náhledy
Under Armour Pánské Brýle UA5052-G-0JI-54
Dostupný
Na skladě v 4-6 Days
Dodávka odhadnutý na Spojené království podle Tuesday 19 May 2026.
30 dní bez potíží vrácení
Volné UK Delivery
UA5052-G-0JI-54 Under Armour Optika UA5052 g 54 0ji Specifikace
Barevný rám:Zelená
Barva čoček:Jasný
chrám Délka:140mm
Materiál rámu:Kov
Most nebo Pad:Podložka
rod:Pánské
tvar rámu:Čtverec / Obdélník
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Střední
velikost Bridge:16mm
Velikost oka:54mm