Under Armour UA5030-B59-55 Optika Ua5030 55 b59
náhledy
Under Armour Pánské Brýle UA5030-B59-55
Vyprodáno
UA5030-B59-55 Under Armour Optika Ua5030 55 b59 Specifikace
Barevný rám:Zelená
Barva čoček:Jasný
chrám Délka:135mm
Materiál rámu:Plastický
Most nebo Pad:Most
rod:Pánské
tvar rámu:Čtverec / Obdélník
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:16mm
Velikost oka:55mm