  3. Jimmy Choo JIMENA-S-2M2-60
Jimmy Choo
Jimmy Choo JIMENA-S-2M2-60 Sluneční brýle Jimena 60s 2m2
náhledy
Jimmy Choo Dámy Sluneční Brýle
Vyprodáno
JIMENA-S-2M2-60 Jimmy Choo Sluneční brýle Jimena 60s 2m2 Specifikace
Barevný rám:Zlato
Barva čoček:Šedá
chrám Délka:145mm
Materiál rámu:Kov
Most nebo Pad:Podložka
rod:Dámy
technologie objektiv:Spád
technologie objektiv:UV ochrana
technologie objektiv:Kouř
tvar rámu:Aviator / Navigator
Typ rámu:Plný Rim
Vejít se:Velký
velikost Bridge:12mm
Velikost oka:60mm